Tiny house skladem


Tiny house 10 x 3

Prodej tiny house o velikosti 10 x 3, se střechou sedlového tvaru, s plně vybavenou koupelnou. Konstrukce je dvojitá, z impregnovaných hranolů, zateplení stěn, stropu i podlahy. Zespodu tiny house je přidán polystyren a záklop z OSB desek. Jedná se o tiny house bez pater na spaní, nabízí hlavní obytnou místnost s přípojkou na kuchyňskou linku, kterou rádi namontujeme. Vedle obytné místnosti je koupelna (sprchový box, umyvadlo, bojler, wc). Ložnice nabízí možnost oddělení posuvnými dveřmi. Vnější nátěr v hnědé barvě. Více info na tel. 608 880 881.

Aktuálně k prodeji také rozměr 8,6 x 3. Jedná se o celoroční tiny house s přípravou na koupelnu (na přání možné vybavit sprchovým koutem), na připojení kuchyňské linky (lze taktéž dovybavit). Nabízí otevřený prostor pro ložnici a obývací pokoj. Více info na telefonu 608 880 881. 

Zahradní domek 5 x 2,5

Zahradní domek postavený na přání. Tento je o rozměru 4,5 x 2,5, může sloužit jako úschovna nářadí, konstrukce je ze solidních dřevěných hranolů (impregnované), Jedná se o celoroční dřevostavbu. Svrchu je falcovaný plech. Cena 15 000 Kč za m2 (délka x šířka). Pro více informací nám, prosíme zavolejte. 

Vybrali jste si svůj nový tiny house?