Zakázková výroba tiny house

Postavíme rozměr podle vašeho přání, to samé platí pro vybavení. Každý projekt realizujeme podle požadavků zákazníka. 

"Tiny house (maringotka) Mini I" 

Maringotka je dřevostavba o velikosti 5 x 2,5, která disponuje rozvodem elektřiny, celoročním zateplením, ve standardu jsou použity smrkové palubky, na podlaze je lino. Venkovní nátěr dle vlastního výběru. Rozmístění oken a dveří či jejich počet je na domluvě. Na přání je možné udělat rozvod vody a mnoho dalších úprav.  

Tiny house (maringotka) Mini II.

Je menší verzí Tiny house (maringotky) Mini I". Má velikost 4 x 2,5, m. Izolace stěn, stropu i podlahy. Venkovní přípojka na elektřinu. Na podlaze je lino. Může sloužit jako chatka, domácí pracovna či zázemí. 

"Tiny house Klasik I"

Má stejnou nosnou konstrukci jako typ předchozí, materiály použity standardní, rozmístění oken a dveří dle přání, jedná se o rozměry od  7 x 3 m do 10 x 3 m.

"Tiny house De luxe"

Tento typ je proveden ve vyšším standardu, mohou mít prostornější patra na spaní (2 x 3 metry), opatřeny schody na straně jedné a na druhé poté žebříkem. Na podlahu se pokládá podlahová krytina vyšší kvality (lino, vinyl či plovoucí podlaha). Obkladovým materiálem mohou být modřínové palubky zvenčí, uvnitř smrkové. V této verzi jsou maringotky osazeny zakázkově vyrobenými okny a dveřmi (dvoj nebo trojsklo). Tento typ zaručuje vyšší komfort. 

"Tiny house De luxe I"

Jedná se o tiny house, který je proveden ve vysokém standardu. To platí o všech použitých materiálech a doplňcích. Na obklad se používá modřínové dřevo, možno kombinovat s oplechováním (barevné schéma dle výběru). Ve vnitřním vybavení nechybí rozvody na kuchyňskou linku, přípojky v koupelně na pračku či vybudování "technické místnosti" pod schody. V tomto typu jsou u spacích pater vybudovány schody. Vnitřní lišty jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, pod okny jsou parapety, které přidávají do prostoru další odkládací plochu. Dveře do koupelny jsou masivní, na pojízdné kolejnici. Celý prostor je vzdušný, zároveň však plně komfortní. 

"Tiny house De luxe II"

Tyto tiny house jsou to nejlepší, co si můžete přát. Jejich rozměry jsou neobvyklé a poskytují mnoho prostoru pro každodenní život i pro práci a odpočinek. Rozměry jsou 11 x 3, výška (počítána od země) je 4,6 metru. Interiérově je rozdělen na kuchyňskou část s množstvím místa pro umístění úložných prostorů a na obytnou část. Do koupelny lze namontovat vanu. K patrům na spaní vede dvouramenné schodiště. Neváhejte nám zavolat nebo poslat zprávu.


Co naše Tiny house vždy obsahují?


Vnitřní i venkovní obložení ze smrkových palubek či sibiřského modřínu

Izolace - 15 -20 cm ve stěnách a stropě, v podlaze je polystyren

Izolace - V základní variantě je minerální vata

Okna a dveře vyrobená na zakázku dle projektu, materiál plast či dřevo

Střešní krytina - falcovaný plech

Standardně je v Tiny house PVC podlaha


PODVOZEK

Celokovový podvozek, možno dodat jen s rámem, bez podvozku


ROZVODY

Je možné mít stavbu s rozvody i bez

Elektroinstalace 230 V, možno s přípojkou na 400 V


ODPAD

Pokud máte pozemek s přípojkou na elektřinu, vodu a odpad, je to jednoduché. Pokud takové možnosti nemáte, je možné využít ostrovní solární systém, nádrž na vodu a separační wc pro správné nakládání s odpadem.

Nádrž na dešťovou vodu

VYTÁPĚNÍ

Základním zdrojem tepla jsou krbová kamínka na dřevo

Za chladných večerů nebo když zrovna Tiny house neobýváte je dobré využít sekundární zdroj tepla k temperování:

Elektrické topení

VYBAVENÍ STAVBY

Stavbu můžeme vybavit - koupelnou - kuchyní - nábytkemCeny

Každý Tiny house je opravdový originál, ceny jsou od 20 000 Kč za m2. Vybavení a další úpravy dle dohody. 

Velikou výhodou našeho servisu je především dostupná cena a doba dodání až k Vám, a to jsou dva měsíce od zadání zakázky. A pokud nechcete čekat na dokončení stavby, skladem máme vždy zajímavé modely, které jsou u nás na provozovně k prohlídce 


Máte dotaz či se jen chcete poradit?

Není nic jednoduššího, zavolejte nám, jsme tu vždy pro Vás a Vaše přání. Nezávaznou kalkulaci zhotovíme do druhého dne.